Střelecká soutěž dětí

09.09.2018 11:35

 8. září 2018 se na sportovním hřišti SDH Dětřichov konala soutěž pro děti ve střelbě ze vzduchovky. Soutěž pořádal Sbor dobrovolných hasičů Dětřichov, který na konání soutěže získal finanční podporu z Dotačního fondu Libereckého kraje, z programu Podpora Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Libereckého kraje. Získané finanční prostředky byly použity na zakoupení pohárů, medailí a diplomů na vyhodnocení soutěžících k doplnění technického materiálu ( vzduchovky a diabolek)na vytisknutí diplomůbyla zakoupena barva do tiskárny

Soutěže se zúčastnily celkem 4 družstva, 3 v kategorii starší a 1 v kategorii mladší. Družstva soutěžila v počtu 7 členů. Celkem se zúčastnilo 28 soutěžících .Střelba probíhala po dohodě s vedoucími mládeže na 4 soutěžní kola. Střílelo se na dřevěné špalíčky umístěné na pevném podkladu 30cm nad zemí vzdálené 10m od čáry střelby a zahájila ji kategorie mladších. Průběh soutěže a vyhlášení výsledků byl bez problémů, spokojená byla všechna soutěžní družstva. Jednotlivá družstva byla odměněna pohárem a každý člen dostal diplom a medaili. Letošní ročník byl velice vyrovnaný a bodové rozdíly mezi družstvy byly nepatrné. Rozstřel mezi soutěžními družstvy nebyl nutný, jelikož při celkovém součtu nedošlo ke shodě bodů