Pohár má barvu zlata

21.03.2010 19:21

Dne 20.3. 2010 se na pozvání SDH Frýdlant, účastnilo naše družstvo dětí soutěže o Velikonoční pohár v disciplíně požární útok speciál. Ten spočíval v provedení požárního útoku za pomocí třech útočních proudů. Celkový popis je takový- po odstartování se družstvo složené z devíti členů rozběhlo k základně, jeden člen (velitel) běžel k nástřikové čáře kde vyčkal aby mohl pokračovat. Mezitím ostatní spojovali sací vedení (savice 2x 1.6m, koš) a položili do vyznačeného prostoru místo kádě. Další spojili útočné vedení složené z 2x hadice B po 10m ks, 6x hadice C po 10m ks, na koncích byli proudnice, které museli být položeny za nástřikovou čárou. Velitel, který čekal na povel od rozhodčích o správnosti spojení vedení, odpojil proudnice a utíkal zpět na základnu kde je položil, tím se ukončil měřený čas. Po odběhnutí všech soutěžních družstev, jsme mohli našemu družstvu srdečně pogratulovat k získání nejlepšího času 35.76s  a tím i k prvnímu místu.

                                                            Proto ještě jednou gratulujeme !!!!

 

Po příjezdu na základnu proběhla pod dohledem vedoucích malá oslava vítězství, přípitkem se  šampaňským (bez alkoholu)