Dětský den pro Dětský domov z Jablonného

23.06.2012 15:28

Dnes náš sbor uskutečnil akci pro Děstký domov z Jablonného v podještědí . Pozvání přijalo cca 23 dětí + opatrovatelky . Pro děti byly připraveny soutěže a předváděcí akce SDH Frýdlant ve vyprošťování osob z vraku vozu. Poté došlo na naši jednotku ,která zbývající vrak ( požár) pomocí nového záchranného vozidla Toyota uhasila jednalo se tak o první skuteční a úspěšní zásah . Občersteví bylo nachystáno v naší zbrojnici ,kde proběhlo promítání povodně z srpna roku 2010 s popisem událoti. Těmito záběry byli děti uchváceny ,jelikož si nedovedli představit takovou situaci. V podvečerních hodinách jsme se s děti rozloučili , aby jim nebylo líto ,že jedou domů dostali na památku od členů SDH Dětřichov mnoho plyšových hraček . Více fotogalerie Hasiči v obraze